לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

יהודי רוסיה מבקשים להרחיב רשת שידורי "קול ציון לגולה"


מאת: נ. זבולוני
פורסם: חרות | חרות - עמוד פנימי (עמוד 2) - 20/08/1962 (יום שני)
קיימת האזנה רבה לשידורי "קול ציון לגולה" בערי רוסיה הסובייטית ויש להרחיב את רשת השידור תוך כדי הדגשת כל הנעשה בישראל - בקריאה זו יצא מר א. קובלנוב בירושלים, שחזר מסיורו בברית המועצות.

מר א. קובלנוב מסר כי בפגישותיו עם יהודים במוסקבה ובלנינגרד נוכח לדעת כי רבים מיהודי המקום מקשיבים לשידורי "קול ציון לגולה" והם ביקשו להרחיב את אותם השידורים.

כן סיפר מר קובלנוב כי בפגישות איתו שאלו יהודי ברית המועצות על הנעשה בישראל ובעיקר התעניינו בבעיות הכלכלה של המדינה, שאלות עבודה, פיתוח, ושאלת השלום בין ישראל לארצות ערב.

כן גילה מר קובלנוב כי בפגישת הקבוצה הישראלית, - שמנתה כמה עשרות מבקרים שסיירה בכמה ערים וביקרה בבתי כנסת, - עם יו"ר בית הידידות בין העמים במוסקבה, שאלו הישראליים את המארחים מתי יתארגנו טיולים מברית המועצות לישראל, על כך השיב היו"ר, כי הוא סבור שבזמן הקרוב ביותר יאורגנו סיורים לתושבי ברית המועצות לישראל. כן אמר כי שאלת הפגשת אזרחים מישראל יחד עם אזרחים מארצות ערב בבית הידידות במוסקבה תועלה על ידו לדיון מיוחד בפני הנהלת בית הידידות בין העמים במוסקבה.

צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות חרות - עמוד פנימי 1962

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: סנט פטרבורג, רוסיה | מוסקבה, רוסיה | רחוב הלני המלכה 21, ירושלים (קול ציון לגולה השתמש בתשתית של קול ירושלים) (קול ישראל בשנות ה-50 וה-60)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2019 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.