לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

סיכויים לעריכת קונגרס האי. סי. סי. בירושלים


מאת: סופרנו בירושלים
פורסם: חרות | חרות - עמוד אחורי (עמוד 5) - 05/07/1962 (יום חמישי)
קיימים סיכויים סבירים שקונגרס ה- אי. סי. סי. ייערך בירושלים בשנת 1965 ויש לעשות סידורים בכדי להבטיח את הדבר - על כך הודיע נשיא לשכת המסחר בירושלים מר מנשה ח. אלישר בדו"ח לראשי לשכות המסחר בארץ ולראש עיריית ירושלים.

מר אלישר ייצג את כל הגורמים הישראליים בקונגרס האחרון של האי. סי. סי. במדריד שנערך במאי השנה. הוא בא במגע עם המשלחות השונות לשם הבטחת קיום הקונגרס הבא בארץ. ההצעה האלטרנטיבית הקיימת עתה היא לקיימו בהודו. אך הוא השיג הסכמה מסויימת מצד נציג הודו ויש לקוות שלא יהיה למכשול.

לשם קיום הקונגרס בארץ דרושה הקצבה של כ- 20 אלף לירות שטרלינג. עם זאת יש להניח שביקורם של כאלפיים וחמש מאות מראשי הכלכלה העולמית בארץ יזרים מטבע חוץ בסכום גדול לישראל. מלבד ההכנסה הישירה עשוי ביקור כזה לשמש מנוף לכלכלת המדינה וקשריה.

דפים בנושא:


הערות: מאוד סביר שכתבה זו נכתבה על ידי רנ"ז, בפרט לאור העובדה שהכתבה שפורסמה שבוע לפני כן, על הסיכוי לקיום הקונגרס הנ"ל (קונגרס של לשכות מסחר הוזמן לישראל) חתומה בשמו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות חרות - עמוד אחורי 1962

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: מדריד, ספרד | 33-43 avenue du President Wilson, פריז, צרפת (ICC - The International Chamber of Commerce) | רחוב יפו 29, ירושלים (בנין מצפה - לשכת המסחר בירושלים)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2019 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.