לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

רשע או טיפש?


מאת: ר. בהר"ל
פורסם: שערים | צילי הרים - 12/11/1991
מיון מהיר:
צילי הרים
1991
בתוך כל הארועים הסוערים של השבוע שעבר, השטפונות והאסונות שבאו בעקבותיהם, פיגועי האינתיפאדה הרצחניים, שחרור בני הערובה המערביים בלבנון ועוד - צדה עיני כותרת בעיתון "דבר" שבישרה לקוראיו את עיקר חדשות השבוע: חרדים קוראים להחרים את בירה "מכבי".

בגוף הידיעה גם הוסבר על מה ולמה: "... לא משום שאינה כשרה למהדרין אלא משום שיצרניה אינם מפרסמים מודעות בעיתונות החרדית ..." (שלוש הנקודות רבות המשמעות - במקור).

אתם מכירים יהודים חרדים שיצאו למלחמה למען עסקיהם של עיתונים חרדים? לא. ובכן גם כותב הידיעה הרגיש בזה ועל כן הרחיב את בדיית ההבל הזאת עד לכדי גרוטסקה כאשר הוסיף והסביר ש ... יהודים חרדים טוענים, כי בהיעדר פרסום המבצע בעיתוניהם, נשללה מהם זכות ההשתתפות, והחילונים זכו מן הסתם בכל הפרסים".

חרדים היזהרו בהלצותיכם. מישהו חמד לו לצון לכתב החכם ומיד הפך הדבר לכותרת ב "דבר". עוד מזל שהעורך שם, אף הוא חכם בזכות עצמו, הקפיד לכתוב "חרדים" ולא "החרדים", כלומר לא ממש כולם.

דפים בנושא:


הערות: העיתונות החרדית "אהבה" לצטט את נח זבולוני, ובעיקר לתקוף אותו, להלן כתבה התוקפת את כתבתו של נח זבולוני בעיתון דבר - 3/12/1991 - חרדים קוראים להחרים בירה "מכבי"
- אלי זבולוני
Powered By Click for details


לכל המאמרים מעתון שערים לכל המאמרים משנת 1991
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות