לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

קצין העתונות מצטט רק את עתון מפלגתו


מאת: רנ"ז
פורסם: חרות | הטור השמיני (עמוד 2) - 11/09/1957 (יום רביעי)
מקצוע חדש בא לארץ: טיפוח יחסי ציבור, ואין כמעט מפעל, שלא יעסיק פקיד למטרה זו, כדי לפרסם את תהילתו ברבים. אם מפעל פרטי כך, משרד ממשלתי לא כל שכן. למשרד כזה דרושה מחלקה שלמה לטיפוח יחסי-ציבור כי אכן אין יחסים אלה תמיד לבביים והדדיים ...

מאחר והציבור משלם במסיו להחזקת מנגנון הפרסום של משרדי הממשלה, אין זה נכון כלל וכלל, שפקיד ממשלתי, בתפקיד של קצין עיתונות, יעסוק בפירסום למען בטאון מפלגתו. המדובר הוא במשרד הפיתוח, המוציא ביולטין של קטעי עיתונות, הנשלח למערכות העתונים, ובוודאי גם אל מוסדות ואישים:

קבלנו את הביולטינים האחרונים מס' 280-279 ובהם תופסים הקטעים מעתונו של שר הפיתוח, "על המשמר", את המקום העיקרי, למרות שידיעות דומות מופיעות גם ביתר העיתונים ועל כך מעיר מחבר הביולטין בכבודו ובעצמו, המוסיף לכל קטע המצוטט מ "על המשמר" : ידיעה דומה מופיע גם ב "חרות" ובשאר העתונים. אבל לצטט את "חרות", או עיתונים אחרים - לא עולה על דעתו כלל וכלל.

צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות הטור השמיני 1957

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב המלך ג’ורג’ 100, ירושלים (בנין דוד - משרד הפיתוח) | רחוב המסגר, תל אביב (מערכת על המשמר (משנת 1953) (ליד מוסך פורד החדש - משוער))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות