לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

יש להדריך את המדריכים


מאת: רנ"ז
פורסם: חרות | הטור השמיני (עמוד 2) - 10/07/1960 (יום ראשון)
בכמה עתונים פורסם מכתב שמתפללי בית הכנסת "ראנד" בירושלים שיגרו ללשכת התיירות הממשלתית, בו הם מתלוננים על כי תיירים בלווי מדריכים ובלווי ... מצלמות, מופיעים ביום השבת בין כתלי בית הכנסת וגורמים אי נעימויות למתפללים. הם פונים ללשכת התיירות הממשלתית ומבקשים לדאוג שדברים מעין אלה לא יחזרו - כי אחרת הם יהיו נאלצים לסגור את דלתי בית הכנסת בפני תיירים ומלוויהם שאינם יודעים לכבד את הדת ואת רגשות של הזולת.

ומשונה הדבר: כלום אין זה מחובתה של לשכת התיירות להדריך את מדריכיה, שיימנעו מלהוליך תיירים מצויידים במצלמות אל תוך בתי-הכנסת או על הר-ציון ול "תקתק" צילום אחרי צילום בשבתות דווקא ? והרי התיירים ודאי שאינם מתכוונים לפגוע ברגשות הדתיים של הזולת, ואם המדריכים מטעם לשכת התיירות אינם מעירים להם על כך - צריך להעיר על כך למדריכים, וטוב שעה אחת קודם.

דפים בנושא:


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות הטור השמיני 1960

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב בן יהודה 5, ירושלים (לשכת התיירות הממשלתית בשנות ה-60) | רחוב תבור 1, ירושלים (בית הכנסת "זכרון מנחם" - בתי ראנד)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2021 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.