לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

הצטרף למשרד הדתות וראה את העולם ...


מאת: נח זבולוני סופר "חרות"
פורסם: חרות | חרות - עמוד פנימי (עמוד 2) - 21/12/1961 (יום חמישי)
במנגנון הממשלתי בירושלים מהלכת הלצה כי משרד הדתות יסונף בקרוב למשרד החוץ, וזאת מאחר שהפקידים המקבלים את משכורתם ממשרד הדתות מתחרים בפקידי משרד החוץ בנסיעותיהם לחו"ל.

בחודשים האחרונים לבד ביקרו בחו"ל הפקידים הבכירים של משרד הדתות: ד"ר י. ורדי, עורך העתון "חדשות נוצריות בישראל" בשליחות להודו; סגנו ד"ר מ. מנדס בשליחות לאירופה; סגנו הנוסף ד"ר י. מלאכי - לאירופה; מנהל מחלקת הרבנות הרב י. גור בשליחות לארצות הברית; מנהל המחלקה לקראים ושומרונים, ישראל לופל, בשליחות למיורקה; מנהל המחלקה לקשרי חוץ, ד"ר גיטהולד, בשליחות לאירופה; הממונה על הכשרות ברבנות הראשית, הרב שמעון אפרתי וכן מזכירו של הרב הראשי מר בן-שבת בשליחות לצרפת.

מוסרים לנו כי נראות עוד נסיעות באופק: המנהל הכללי ד"ר ש. ז. כהנא עומד לצאת לאנגליה; סגן המנהל הכללי הרב ס. לופס יצא בשליחות לקפריסין; מנהל לשכת השר הרב י. וינברג - לארצות הברית.

סקר אחראי שנערך לאחרונה גילה דבר מפתיע, והוא כי רוב הפקידים הבכירים במשרד הדתות נסעו כבר פעם אחת לחו"ל מאז שהתקבלו לעבודה במשרד זה, ואם כי לא כולם נסעו על חשבון המשרד או בענייני הכלל, רואים כבר בחוגי המנגנון הממשלתי בירושלים "סגולה" מיוחדת לעבוד במשרד הדתות, בחינת: הצטרף למשרד הדתות - וראה את העולם.

צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות חרות - עמוד פנימי 1961

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: קפריסין | הודו | מיורקה, ספרד | צרפת | ארצות הברית | בריטניה | רחוב יפו 30, ירושלים (משרד הדתות (משכנו הישן))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2021 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.