לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

"יד אחים" מאשימה "השגרירות הנוצרית" בפעולה מיסיונרית


מאת: נח זבולוני סופר "דבר"
פורסם: דבר | דבר - חדשות (עמוד 6) - 14/10/1984 (יום ראשון)
"יד אחים" המנהלת את המאבק נגד המיסיון בישראל עומדת להפגין מחר מול בריכת השולטאן בירושלים, במקום שיתקיים מופע אנאנגליסטי של אלפי נוצרים צליינים שבאו לישראל לחוג את חג הסוכות הנוצרי הנערך ע"י "השגרירות הנוצרית הבין-לאומית".

במפגע זה תביע "יד אחים" בפני אלפי הנוצרים כי עם ישראל פתוח לידידות עם כל אדם ועם אך מתנגד בכל לבו להטפת הנצרות בכל דרך שהיא בקרב העם היהודי, בארץ ובעולם.

"יד אחים" טוענת כי השגרירות הנוצרית הבין-לאומית, למרות שכרטיס הביקור שלה הוא תמיכה במדינת ישראל, מדובר למעשה בארגון של ידידות "על תנאי", שכוונתו ליצור גשר ללב העם היהודי לבשורה על ישו הנוצרי.

כמו-כן מנהלת השגרירות תעמולה ל "פרוייקט קיבוץ".

בפרוייקט הקיבוץ של ה "שגרירות" - טוענת "יד לאחים" - נשלחים מתנדבים מכל העולם לקיבוצים בישראל כדי לנהל תעמולה מיסיונרית בקיבוצי צפון הארץ אשר מתלבטים קשות כיצד לטפל בבעיה זו.© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר דבר - חדשות 1984

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב רחל אימנו 20, ירושלים (השגרירות הנוצרית הבינלאומית) | רחוב ירושלים 14, בני-ברק (יד לאחים) | דרך חברון 1, ירושלים (בריכת הסולטן)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2022 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.