לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

חרדים תובעים מ "הסנה" להסיר החסות מן המישדר "יש ענין"


מאת: נח זבולוני סופר "דבר"
פורסם: דבר | דבר - חדשות (עמוד 3) - 15/07/1985 (יום שני)
חרדים דורשים מחברת הביטוח "הסנה" להסיר את חסותה מתכנית הרדיו "יש ענין".

עלון פנימי חרדי, "בשערייך בני ברק" תוקף קשות את גבי גזית, ומכנה אותו "שדרן שמאלני ואנטי-דתי" בגלל תכניתו "יש ענין" המשודרת בקול-ישראל, שלדברי העלון כולל דברי בלע, שלדאבונם ולבושתם מאזינים לרדיו גם דתיים רבים ונאלצים לשמוע דברי בלע מאותו גזית בתכנית שחברת הביטוח "הסנה" נותנת את חסותה.

בו-בזמן פונה אל המבוטחים החרדים ב "הסנה" שיעמידו את את מנהלי החברה על חומרת המצב שאם לא יסלקו את חסותה מתכנית זו, הם יעבירו את הביטוחים לחברה אחרת. מיו"ר רשות השידור מיכה ינון איש המפד"ל דורשים החרדים שיסלק את גבי גזית ואותם שדרנים המשמיעים דברי ליצנות, אשר בגלל "הכיעור" אנים מפרטים אותם.

העלון מוקיע את חברי הכנסת הדתיים והחרדים מנחם פורוש, אברהם שפירא אבנר שאקי, אברהם ורדיגר ואת השרים יוסף בורג ויצחק פרץ ונציגי חב"ד על שמתראיינים אצל גבי גזית בתכניתו "יש ענין", ודורשים מהם להבא להגיד לא לגבי גזית, לכל בקשה שלו לתגובה או לראיון עמו.© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר דבר - חדשות 1985

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: בני-ברק | רחוב ליאונרדו דה וינצ’י 2, תל אביב (אולפני "קול ישראל" - רשת ב’) | רחוב אלנבי 115, תל אביב (בית "הסנה" (כיום בית "מנורה מבטחים"))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות