לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

הרב שך נגד הרבי מלובביץ'


מאת: נח זבולוני
פורסם: דבר | ציתוטים (עמוד 10) - 17/02/1992 (יום שני)
מחאה חריפה ביותר נגד תנועת חב"ד, שהכריזה על הרבי מלובביץ' באופן רשמי כמלך המשיח, תישמע מפיו של הרב אליעזר מנחם שך בכנס שיתקיים בקרוב בירושלים.

ב-כ' באדר א' (24 בפברואר) יתקיים בבנייני האומה כנס, המיועד לסקור את הפעילות התרבותית התורנית של העמותה "תודעה" של דגל התורה. הכנס יפתח את מערכת הבחירות לכנסת ה-13, והרב שך ישא בו את הנאום המרכזי. הרב שך ינצל את הבמה להתחשבן עם חב"ד ועם הרבי מלובביץ', שחסידיו הכריזו עליו כמשיח ולא היתה תגובה מפיו, ועל כך נאמר: "שתיקה כהודאה דמי".
גדולי התורה וראשי ישיבות ליטאיות, בראשות פוסק הדור הרב יוסף אלישיב, הבטיחו את השתתפותם בכנס. בקרב היהדות החרדית ובעיקר בתנועת חב"ד ישנה דריכות רבה לקראת הכנס.© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר ציתוטים 1992

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: שדרות שז"ר 1, ירושלים (בנייני האומה) | 770 Eastern Parkway, Crown Heights, Brooklyn, ניו יורק, ארצות הברית (מגורי הרבי מלובביץ’) | רחוב ראב"ד 27, בני-ברק (ביתו של הרב שך)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות