לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

כועסים על זבולון המר


מאת: נח זבולוני
פורסם: דבר | ציתוטים (עמוד 10) - 24/02/1992 (יום שני)
ה "הצמדה" של שר החינוך זבולון המר לשתי היפיפיות תיקי דיין ואירנה סלזיונובה, שחקניות התיאטרון הקאמרי, בתמונה שפורסמה במדור זה בשבוע שעבר היתה למרות רוח בקרב רבנים ומקציני הדת במפד"ל.

כידוע, יהודי חרדי, ואף דתי, אינו עובר בין שתי נשים - ולהבדיל אלף הבדלות בין שני גמלים ויש אומרים אף בין חזירים - כפי שהובא במקורות (מסכתות, פסחים קי"א), שכן מי שעושה זאת מתקשה בלימודים ושוכח אותם. וכן היפוכו של דבר: אם האשה נמצאת בימי הספירה (נידה) היא מעמידה בסכנת נפשות אחד מן הגברים שעברה ביניהם.

הרבנים של מפד"ל טוענים כי ר' זבולון שליט"א, שר הדתות לשעבר, אסור היה לו להצטלם ב "פוזה הרוסית" בין שתי נשים. יתרה מכם, הוא אף מחייך להנאתו ...© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר ציתוטים 1992
התמונה המדוברת בכתבה שהתפרסמה בעיתון "דבר" מדור "ציתוטים" בתאריך 17/2/1992

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב דיזינגוף 101, תל אביב (פסאג’ - משכנו הקודם של התיאטרון הקאמרי) | רחוב אבן גבירול 166, תל אביב (מרכז המפד"ל משנת 1957 (בית הקסטל, כיום בית וואלה))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2021 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.