לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

החרדים מתקוטטים


מאת: נח זבולוני
פורסם: דבר | ציתוטים (עמוד 10) - 09/11/1993 (יום שלישי)
מתיחות בסיעת "יהדות התורה המאוחדת" בין נציג חב"ד ברשימה לבין נציגי "דגל התורה", שבראשה עומד הרב מנחם שך, סביב השאלה מי הביא את ההישג בבחירות לעיריית ירושלים.

בומצאי-שבת התקיימה בירושלים מסיבת "מלווה מלכה" חגיגית לרגל הצלחת הרשימה החרדית המאוחדת בבחירות לעירייה. כאשר הגיע תור נאומו של דב רבינוביץ', נציג חב"ד שנבחר ברשימה, היתה מתיחות באולם. כשפתח את ברכתו בדברי תודה לרבי מלובביץ', ותלה בו את הניצחון קמה סערה רבה. חברי "דגל התורה" לא נתנו לו להמשיך את דבריו וצעקו לעברו בוז, ורבינוביץ' נאלץ להפסיק את ברכתו.

כמו כן עבר "חתול שחור" בין אגודת ישראל ופא"י בירושלים, עקב הצבת נציג פא"י במקום השמיני ברשימה, שהיה מלכתחילה בלתי ריאלי.

בפא"י אומרים כי להבא יחשבו פעמיים ואפילו שלוש בטרם יסכימו ללכת ברשימה משותפת עם אגודת ישראל ודגל התורה בבחירות לכנסת הבאה.

ברשימה של יהדות התורה המאוחדת יש שני נציגים לאגודת ישראל, 4 לדגל התורה ו-1 לחב"ד.© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר ציתוטים 1993

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: כיכר ספרא 1, ירושלים (עיריית ירושלים (משנת 1993)) | רחוב ישעיהו פרס 2, ירושלים (מרכז אגודת ישראל) | רחוב מאה שערים 24, ירושלים (בית ברינקר - אולם הסתדרות פועלי אגודת ישראל)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות