לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

משלחת "שלום עכשיו" מארה"ב נפגשה עם ראשי השלטון בסוריה


מאת: נח זבולוני
פורסם: דבר | דבר - חדשות (עמוד 2) - 31/01/1994 (יום שני)
משלחת של "שלום עכשיו" בארה"ב ערכה באחרונה ביקור בן שמונה ימים בדמשק ובמהלכו קיימה שיחות עם שרים וראשי מפלגת השלטון על תהליך השלום. על כך מוסר שבועון היורדים "ישראל שלנו" היוצא לאור בניו-יורק. הביקור נערך בתיאום מלא עם ראשי התנועה בישראל.

בראש המשלחת עמד מרק רוזנבלום, ממייסדי "שלום עכשיו" בארה"ב וחבריה היו גרי רובין, מנכ"ל התנועה, גל פרסבורג, ראש המשרד בוושינגטון, דיק גנטר ולינדה הלר, מראשי התנועה בארה"ב.

חברי המשלחת קיימו שיחות עם שר הכלכלה וסחר חוץ הסורי, ד"ר מוחמד עימר, ונפגשו עם ראשי לשכות המסחר וגורמים כלכליים נוספים. המארחים הסורים אמרו לחברי המשלחת, כי כל עוד הנשיא אסד מתפקד יש לתת דחיפות עליונה לשיחות השלום עם הסורים כדי למנוע נסיונות של האחים המוסלמים וארגונים קיצוניים אחרים לטרפד את תהליך השלום. הסורים גם שאלו את אורחיהם עד כמה הם מאמינים ביכולתו של ראש הממשלה, יצחק רבין, להביא להסכם שלום בין ישראל לסוריה.

חברי המשלחת ציינו, כי לא נתקלו בקשיים בקבלת אשרות הכניסה לסוריה. הביקור אורגן על-ידי גורמים סורים ואמריקאים.

© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר דבר - חדשות 1994

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: Maysaloun Street, דמשק, סוריה (משרד הכלכלה וסחר חוץ הסורי (משוער)) | 993 E 17 st., Brooklyn, ניו יורק, ארצות הברית (מערכת "ישראל שלנו") | Maan Bin Zaida Street, דמשק, סוריה (מרכז מפלגת הבעת בסוריה) | 2100 M Street NW, וושינגטון, ארצות הברית (שלום עכשיו ארצות הברית - Americans for Peace Now)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2022 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.