לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

עצה לערפאת


מאת: נח זבולוני
פורסם: דבר | ציתוטים (עמוד 10) - 08/03/1994 (יום שלישי)
הרב משה הירש, "שר החוץ" של נטורי קרתא, יעץ ליאסר ערפאת להשהות את חידוש המו"מ עם ישראל בטענה שחידוש השיחות "עלול להחליש את הרושם הכביר שעורר הטבח במערת המכפלה בעולם, ושעשוי להביא לידי חשבון נפש בתמיכה העיוורת במדינה הציונית".

בתזכיר לערפאת נאמר עוד: "הטבח הנורא בוצע על ידי זדים ארורים של שלוחי הציונים ומנהיגיהם על אחים חפים מפשע. לא יכופר לציונים ולמנהיגיהם על אומרם "שפסיכופת כביכול ביצע את הטבח הנורא". לא יכופר להם בהסוואה של כל מיני לשונות של גילוי הנשמעות מפיהם בימים האחרונים. הטבח הוא תוצאה ישירה מפרי באושים של חינוך והנהגה היום-יומי של הציונים וצבאם, המחנכים דור שלם בשנאה גיזעית ותהומית נגד שכנינו המוסלמים הפלסטינים, וכי דמם של האחרונים הפקר הוא".

© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
Powered By Click for details


דבר ציתוטים 1994

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: מערת המכפלה, חברון, פלשתין (אולם יצחק - כאן התבצע טבח מערת המכפלה של ברוך גולדשטיין) | רחוב עין יעקב 37, ירושלים (ביתו של הרב משה הירש (משוער)) | Hammam Chott, תוניסיה (מפקדת אש"ף משנת 1984 עד חודש יולי 1994 עת עברה לרצועת עזה)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות