לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

תובע פיצויים מ "פנים אל פנים"


מאת: ללא שם
פורסם: חרות | חרות - עמוד אחורי (עמוד 4) - 29/05/1960 (יום ראשון)
מנהל הספריה התורנית ב "היכל שלמה" בירושלים, ד"ר צבי הרכבי, תובע פיצויים מהשבועון המצוייר "פנים אל פנים", על הוצאת דיבתו בפרסום שנשא את הכותרת "טרדה חדשה".

בגיליונו לפני חדשיים וחצי, סיפר השבועון על "טרדה חדשה" שבאה על הסופר ש"י עגנון: "המטריד הפעם הוא הספרן הירושלמי מר צבי הרכבי, מעובדי הספריה על "היכל שלמה".

מזה ימים אחדים מציף הרכבי בכתבי פלסתר את מערכות העתונים ומנסה להוכיח כי באחד מסיפוריו חולק הסופר הגדול כבוד לנצרות ול "אותו האיש" ...

התובע טוען כי קטע זה, פרי עטו של העתונאי שמואל הכהן גרם לו עגמת נפש מרובה ופגע בכבודו בעיני הציבור. הוא לא נענה על תביעותיו כי העתון יתנצל. הוא תובע אלף לירות כדמי נזק, סבל, צער ועלבון.

דפים בנושא:


הערות: נח זבולוני הירבה לכתוב על ד"ר צבי הרכבי, עובדה זו ובפרט המאמר המוזכר ב- "דפים בנושא" המדבר בדיוק על אותו נושא ואותה תביעת פיצויים מלמדים שגם כתבה זו נכתבה על ידו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות חרות - עמוד אחורי 1960

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב החבצלת 4, ירושלים (מערכת "פנים אל פנים") | רחוב המלך ג’ורג’ 58, ירושלים (היכל שלמה) | רחוב הר"ן 7, ירושלים (כתובתו של הרב ד"ר צבי הרכבי)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות