לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

הקבלנים בירושלים יתקנו בעצמם התקלות בביוב ובמים עקב הבניה


מאת: סופר "חרות" בירושלים
פורסם: חרות | חרות - עמוד אחורי (עמוד 12) - 24/12/1965 (יום ששי)
כל התקלות הנגרמות ברשת הביוב והמים, עקב חפירת יסודות לבנין ע"י הקבלנים בירושלים, יתוקנו על ידי כוח אדם של הקבלנים עצמם ובכך יימנע סבל מהתושבים - הסכם זה הושג אתמול בפגישה שנערכה בין סגן ראש עיריית ירושלים, מר א. אקסלרוד, לבין נציגי ארגון הקבלנים.

עד כה היו עבודות חפירת יסודות בנין, בירושלים, פוגעות ברשת הביוב, החשמל, הטלפון והמים והיה עובר זמן רב, עד שמחלקת מהנדס העיר היתה מאתרת את מקום הפגיעה או הניתוק ברשתות.

לפי ההסכם יתקנו הקבלנים בכוח האדם שלהם את התקלות פרט לתקלות ברשת החשמל והטלפונים. כן הוסכם בפגישה, שהקבלנים המקבלים אישור מטעם העירייה על גמר הבנייה, יקפידו על התקנת מדרכה, גינה, מקום לתליית כבסים ומקום פחי האשפה, לפני קבלת אישור גמר הבנייה.

הערות: קשריו של נח זבולוני הן עם אברהם אקסלרוד והן עם ארגון הקבלנים בירושלים עליהם הירבה לכתוב, מביאים למסקנה שכתבה זו נכתבה על ידו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות חרות - עמוד אחורי 1965

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב החבצלת 3, ירושלים (ארגון הקבלנים והבונים בירושלים) | כיכר ספרא 10, ירושלים (רחוב יפו 2 - כיכר צה"ל - עיריית ירושלים עד לשנת 1993)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2021 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.