לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

חרדים מפני הטכנולוגיה


מאת: ללא שם
פורסם: מעריב | שיחות (עמוד 10) - 11/03/1970 (יום רביעי)
משרד החינוך והתרבות מסרב לתת חסותו ל "בית הספר הגבוה הדתי לטכנולוגיה", העומד להיפתח בירושלים. אבל מסתבר, כי גם החוגים החרדים, בארץ ומחוצה לה, מתנגדים לו.

הרב משה פיינשטיין, נשיא אגודת הרבנים בארצות הברית, שיגר באחרונה מכתב, שבו הביע את התנגדותו הנמרצת להקמת "בית-הספר הטכנולוגי". שבו כפי שנקבע, ילמדו גם לימודי קודש - כלומר תלמוד. כפי שנודע, ביקרו ראשי "בית הספר" אצל הרב אליעזר ש"ך, מראשי ישיבת פוניבז בבני-ברק, הידוע בהתנגדותו הקיצונית ל "ישיבות התיכוניות", המתחרות בישיבות הקיימות, וניסו להשפיע עליו שירכך את עמדתו לגבי "בית הספר", אולם הפגישה לא הביאה לידי תוצאות חיוביות ...

הערות: נח זבולוני הירבה לכתוב על כל הגופים הנזכרים בכתבה, והיה מקורב לאישים המופיעים בה. עובדה זו, התוכן והסגנון מביאים למסקנה שכתבה זו נכתבה כנראה על ידו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


מעריב שיחות 1970

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: 132 Nassau Street, ניו יורק, ארצות הברית (אגודת הרבנים בארצות הברית - Union Of Orthodox Rabbis Of The United States And Canada) | רחוב ראב"ד 27, בני-ברק (ביתו של הרב שך) | רחוב הועד הלאומי 21, ירושלים (המרכז האקדמי לב - לשעבר בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות