לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

ר' עמרם שתק - האשה דיברה


מאת: ללא שם
פורסם: מעריב | שיחות (עמוד 10) - 14/04/1970 (יום שלישי)
לאחר שצוות הטלוויזיה הצרפתית בירושלים, בראשותו של העתונאי היהודי-צרפתי אנדרה סיממה (שפירסם בראשונה את "פרשת גולדמן") הנציח את ההליכה של ר' עמרם עם ראשי "נטורי קרתא" אל הקונסול הצרפתי בירושלים, למחות על ההפגנות שערכו יהודי ארה"ב נגד הנשיא פומפידו - קיבל נציג הטלוויזיה הצרפתית בישראל הוראה לצלם את אורח חייהם וביתם הצנוע של מנהיג הכת ר' עמרם בלוי ורעייתו, הגיורת הצרפתיה רות בן-דוד.

בימים אלה ביקר צוות הטלוויזיה הצרפתית בדירתו של ר' עמרם ב "בתי אונגרין". ר' עמרם עצמו סירב להופיע לפני הצלמים ולא נתן להם לצלמו, אבל התיר לרעייתו להופיע לפני הצלמים ולפני המיקרופון ולדבר ...

דפים בנושא:


הערות:
נח זבולוני היה מקורב מאוד לחוגי נטורי קרתא, והירבה לצטט אותם, עובדה זו, ציון הפגנת ההזדהות של עמרם בלוי בתמיכה בפומפידו עליה כתב, , תוכן הכתבה וסגנונה מביאים למסקנה שהיא נכתבה כנראה על ידו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


מעריב שיחות 1970

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב פול אמיל בוטה 5, ירושלים (הקונסוליה הצרפתית בירושלים) | בתי אונגרין, ירושלים (ביתו של הרב עמרם בלוי (לפני גלותו לבני ברק) (משוער))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות