לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

"איש צדיק היה" - בכתב ברייל


מאת: ללא שם
פורסם: מעריב | שיחות (עמוד 14) - 02/05/1973 (יום רביעי)
להוציא ספר לאור בכתב ברייל אין זה מן המשימות הקלות. העושים למען העיוורים טורחים, על כן, להוציא תחילה ספרים חשובים במיוחד, שמרבית הקוראים, הנעזרים בכתב ברייל, מוצאים בהם עניין.

לכן, זכות גדולה נפלה בחלקו של שמחה רז, שנתבשר בימים אלה, כי ספרו - "איש צדיק היה" - יצא בימים אלה בכתב ברייל, ע"י ספריית העיוורים בנתניה.

הספר - על הרב אריה לוין זצ"ל - זכה כבר לשתי מהדורות. עיוורים, ששמעו שיחות על הרב הצדיק ועל הספר שיצא עליו, הביעו משאלה, שיתורגם גם לכתב שלהם. את המלאכה ביצעו אסירים, שהתנדבו לכך.

הערות: נח זבולוני הירבה לכתוב על שמחה רז, ופעמים רבות בקשר לספר "איש צדיק היה" וספר ההמשך "צדיק יסוד עולם" שבו מסופר גם סיפור אותו סיפר נח זבולוני: דברים שנכתבו בדמע. משיחותי עם שמחה רז, סיפר האחרון כי העביר כתבות רבות לנח זבולוני, לאור זאת כמעט ואין ספק כי גם כתבה זו נכתבה על ידו.


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


מעריב שיחות 1973

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: רחוב רבי אריה, ירושלים (בעבר רחוב הר גריזים, שכונת משכנות - מגורי הרב אריה לוין) | רחוב ההסתדרות 4, נתניה (הספריה המרכזית לעיוורים) | רחוב הרב עוזיאל 111, ירושלים (כתובתו של שמחה רז, בית וגן)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות