לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

החרדים לא דנו בניכסון


מאת: ללא שם
פורסם: מעריב | שיחות (עמוד 14) - 16/06/1974 (יום ראשון)
העדה החרדית בירושלים מסתייגת מדברי ר' עמרם בלוי, מנהיג "נטורי קרתא", כפי שפורסמו ב- "מעריב", שהמדינה הציונית "צריכה ליפול, יכבשו אותה ערבים, יכבשו אותה גויים מכל גויי העולם, העיקר הוא שיבוא הקץ על הציונים ועל הציונות". דובר העדה החרדית (הפלג המתון של "נטורי קרתא"), שהביע את ההסתייגות, הוסיף ואמר, כי ר' עמרם בלוי אינו מייצג את העדה החרדית, אין הוא רשאי לדבר בשמה, כי אין הוא חבר בה מאז שסרב לציית לבית הדין של העדה, שאסר עליו לשאת לאשה את הגיורת רות בן דוד.

כן הכחיש הדובר את הפירסומים, כאילו בית הדין של העדה דן בסטאטוס של הנשיא ניכסון - מה דינו, אם הוא מלך או נשיא, ואיך לקבלו. "בית הדין של העדה החרדית אינו עוסק בפוליטיקה וממילא לא דנו בנושא זה" - אמר הדובר.

דפים בנושא:
Powered By Click for details


מעריב שיחות 1974

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: 1600 Pennsylvania Ave, וושינגטון, ארצות הברית (הבית הלבן) | רחוב נתן שטראוס 26, ירושלים (בית דין צדק העדה החרדית, מזכירות העדה החרדית - בנייני זופניק) | מאה שערים, ירושלים (נטורי קרתא)
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2021 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.