לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

ראשו של הדג


מאת: רנ"ז
פורסם: חרות | על ימין ועל שמאל (עמוד ב') - 11/01/1951 (יום חמישי)
פולמוס חריף נערך בין עתון "הקול" של אגודת ישראל לבין "המודיע" עתון אגודת ישראל מיסודה של הקואליציה, בדבר ידיעה שפורסמה בעתון "הקול" האומר ששר הסעד ר' י. מ. לוין ידע וסמך ידו על תמיכת נציג "פועלי אגודת ישראל" בפתח תקוה במר רשיש, "המודיע" העומד תחת השפעתו של שר הסעד מכחיש את הידיעה הנ"ל, ומאשים את "הקול" והחוגים המקורבים אליו, בהשפלת כבודה של "אגודת ישראל".

ובעוד ששני העתונים של "אגודת ישראל" מתפלמסים בענין פתח תקוה, בא "ההרוג ברגליו" ומעיד במסיבה לכבוד היבחרו של מר רשיש לראש העיר, שעשה מה שעשה לא על דעתו הספרטית אלא על דעת ארגונו, ז.א. לפי הוראות של "פועלי אגודת ישראל", ולכן לא מובן לנו כל "הביום" של "פועלי אגודת ישראל" המכנסת אסיפות מחאה בערים שונות נגד עמדת חברם בפתח תקוה, הלא ידועה האימרה: דג תמיד מהראש מסריח ...

דפים בנושא:


צולם בספריית שער-ציון, בית אריאלה - מדור העיתונות
Powered By Click for details


חרות על ימין ועל שמאל 1951

לחצו על המפה לתצוגה מדוייקת ואפשרות לצפייה בכתבות מאותו אזור.
במפה זו מופיעות הכתובות הבאות: מונטפיורי 10, פתח תקווה (עיריית פתח-תקווה בשנות ה-50) | רחוב יהודה המכבי 5, ירושלים (מערכת "המודיע") | רחוב החבצלת, ירושלים (מערכת עיתון "הקול" (משוער))
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות