לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

מכתב המצדיק פגיעה בשולמית אלוני ו- "מרשם" נגד לשון הרע


מאת: נח זבולוני
פורסם: לא פורסם | נשלחו לפרסום - 00/07/1995
בשכונות "החרדיות - לאומיות" של ירושלים הופץ מכתבו האישי של ג'ק פרידל חבר "ועד הרבנים באמריקה" ששיגר אל ג'ק אחר, והוא מיודענו ג'ק אביטל שהתפרסם בין לילה "הודות" לבוקס שתקע בבטנה של השרה שולמית אלוני כפי שהיא טוענת. נוסיף בסוגריים כי זו הפעם הראשונה ששמענו על גוף רבני זה שהוא דומה ל "ועד הרבנים בארץ ישראל" הלאומי הקיצוני ויתרה מזו על החבר [של] "ועד הרבנים באמריקה" החבר ג'ק פרידלר ולא יעקב פרידלר !!! [ * ]

המכתב כפי שהוא פורסם הוא מלא "פנינים" ובו תמיכה מלאה בג'ק אביטל, והוא פותח במלים אלה:
ג'ק, זה לא יפה אבל זה טוב! שולמית אלוני היא מאמהות הטומאה, כולנו זוכרים "פנינים" מדבריה, כפי שפורסם בעיתונים: "שרה אמנו הייתה אשה אכזרית כי היא גרשה את הגר", לא איכפת לי היכן רוצים המתנחלים להתנחל, על יד קבר רחל או על יד קבר רחב הזונה, המדינה לא צריכה להגן על חייהם", "יהושע בן נון, יורשו של משה רבנו והאיש שכבש את ארץ ישראל על פי צווי הקדוש ברוך הוא, הוא אימפריאליסט שכבש אדמה זרה ורצח מאות אלפי אנשים, לא צריך ללמד את ספר יהושע לדור הנוכחי".

ג'קי - דע לך כי נאמני ארץ ישראל עימך! ארץ ישראל שייכת לכל יהודי בעולם וכאב הלב שלך, על מה שנעשה שם הוא כאב הלב של כולנו! יברכך השם מציון וראה בטוב ירושלים.

על החתום" חבר ועד הרבנים באמריקה ג'ק פרדלר

באותו היום או למחרתו הופץ בירושלים מרשם (תרופה) נגד "לשון הרע" שעוונו חמור ביותר, מאשר אכילת חזיר, כי המדבר לשון הרע עובר על 13 לאווין (ישנם האומרים אפילו יותר מ-13) 14 עשין (מצוות עשה), ו- 3-4 ארורין (ארור האיש).

"המרשם" מכיל מאגר של רצון עז, עקביות וחומר משמר. אופן השימוש: יש לנער היטב את המלים (קודם שיוצאות מן הפה), לפני השימוש לטפטף עליהן (על המלים) מהנוזל הנ"ל. לחכות 2-3 דקות ולהוציאן החוצה (המלים). המרשם משמיד 13 לאוין, 14 עשין ו-3-4 ארורין. מנטרל חומצות ובעיות חברה מלבין אווירה ובמקרה והטמפרטורה בחדר היא גבוהה מאוד (כגון בכנסת), או מסתמנים סימפטומים של מחלוקת אז יש לטפטף את כל הכמות בבת אחת. המרשם גם קוטל אי נעימויות ועוד ועוד כהנה וכהנה.

דפים בנושא:


הערות:
* נח זבולוני מלגלג על הצביעות של מצד אחד נאמנות קיצונית לארץ ישראל אך מצד שני שימוש בשמות לועזיים.

כתבה זו נכתבה לאחר האירוע בו הותקפה שולמית אלוני ע"י ז'ק אביטל אירוע שקרה בחודש מאי 1995, לאור זאת נבחר התאריך יולי 1995 כתאריך הכתבה, עובדה שמאוששת ע"י כתבות נוספות מאותו אוגדן.

הכתבה נועדה למדור "מה בירושלים" בעיתון "דבר" אך לא פורסמה.
- אלי זבולוני
Powered By Click for details


לא פורסם נשלחו לפרסום 1995
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות