לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

העדה החרדית תומכת במבקרת המדינה בביקורתה על משרד הדתות


מאת: נח זבולוני
פורסם: לא פורסם | נשלחו לפרסום - 00/05/1995
למבקרת המדינה שושנה בן פורת [ * ] נמצא "תנא דמסייע לה", כלומר גוף שתומך בביקורת שלה על משרדי הממשלה ובמיוחד על משרד הדתות, התמיכה באה מצד שלא קיוו לו, ולא פיללו. ממש כהפתעה למבקרת גופא. כזכור כאשר המבקרת מביעה את הביקורת שלה, אם זה פוגע בימין או בשמאל, בקואליציה או באופוזיציה קמים עליה בעליהום ובייחוד נזכרים דבריו החריפים של מנהיג ש"ס הרב עובדיה יוסף על המבקרת.

לא נלאה את הקוראים ונגלה להם את הגוף כלומר ה "תנא ברא" התומך במבקרת המדינה בביקורתה על משרד הדתות, והוא: העדה החרדית בירושלים השוללת את קיומה של המדינה ואת כל מוסדותיה, אבל כאשר נזדמן לה "קייס" שכזה שאפשר לתקוף את כל המדינה, ביחוד "החרדים" היושבים בכנסת "המינית" כלומר האפיקורסית, הם עושים זאת ברצון ומנצלים כדבעי.

העדה החרדית בבטאון שלה כותבת תחת הכותרת "החוטאים עומדים לדין !!!"
לאחר שמביא את הביקורת על משרד הדתות את הדברים הבאים:
נקל להבין לרוחם של העסקנים ומנהלי המוסדות מלחכי הפינכא (מלקק צלחות, כלומר כינוי גנאי לחנפנים), אוכלי שולחן איזבל (איזבל בת אתבעל מלך צידון שנישאה לאחאב מלך ישראל לשם חיזוק ברית הידידות בין ישראל וצור והביאה ממולדתה את פולחן הבעל שהשתדלה להנהיגו בישראל - מלכים א' ט"ז, י"ז ואילך), - שולחנה של משרד ה "דתות" אשר אף שם התואר של משרד זה, מכריז כפירה נגד אלוקי ישראל רחמנא ליצלן, ובאותה מידה, ניתן היה לשער, את גודל הסערה והמבוכה האיומה, שיתחולל בעקבות דו"ח זה. אין לומר! דו"ח זה חשף זה עתה פרשה מכוערת חדשה, שעוד רבות בזמן ידושו בה, הן אצל ציבור ה "נהנים" משולחן הטריפה זה בקרב ה "חרדים", ובעיקר אצל החילונים, מנגחי הדת שעטו כמוצא שלל רב על ממצאים אלו, הגובלים בפלילים. ולא במהרה הם יניחו מידם, נשק יעיל שכזה, לנגח ולהבאיש את שמה של היהדות החרדית, וכדרכם הנילוזה, תוך חירופין וגידופין בכל הקדוש לישראל רחמנא ליצלן.

והבטאון ממשיך ואומר:
לא לנו לדון ולהכריע, אם צדקו השלטונות בגלי ההשמצות שהם יוצרים נגד משרד "הדתות" ומרבניו "החרדים", על אף שאנו דווקא נוטים להאמין, שיש ממש בהשמצותיהם של החילונים נגד מנהלי המוסדות "החרדים" המהינים להנות ממשרד שמד זה, כי אמונים אנו לדברי חז"ל "דעבירה גוררת עבירה" וניתן בהחלט לקבוע, כי אלו המהינים להנות מאותו משרד, וכספיו הטרפים, בוודאי יש בהם גם תכונות אסורות אחרות והדברים עתיקים !!!. וברם, אף לשיטתם של "החרדים" הנהנים מכספים טמאים אלו, נזעקה התמיהה הנוקבת: וכי הם אינם יודעים את נפש בהמתם ???!!! וכי הם נולדו רק היום, והם לא מבינים את החילול שם שמים שנגרמת בעולם, רחמנא ליצלן, ע"י הנאתם מאותם תקציבי הטומאה ?!!!! מה פשר ההפקרות הנפשעת הלזו של "החרדים" הללו, לבוא ולסחוט מהחילונים כסף שעה שהם יודעים ברורות על חילול השם רחמנא ליצלן, וגלי ההשמצות והחירופין במערכת אלוקים חיים ש "עוטפות" ומתללות לכל שקל ושקל שם שמוצאים מהחילוניים ?!!! וכי מה מקורה של חוצפה שפלה זו, מצידם של העסקנים שנהנים מכספי השמד, לעמוד בריש גלי, וליצור מעיקרא במו ידיהם חילול שם שמים רחמנא ליצלן

העדה החרדית טוענת כי לא רק אנשי אגודת ישראל ודגל התורה וש"ס שלקחו את הכספים ממשרד הדתות נכפשים, אלא גם החרדים האמיתיים כלומר אנשי העדה החרדית נכללים בתוך הביקורת של מבקרת המדינה למרות שהם לא חטאו ולא פשעו, לא לקחו כספים ושואלים
מה חטאנו אנחנו שאנשים מסואבים אלה ממשרדי הממשלה עוטים על עצמם חזות חרדית כי החילונים יודעים שכל מי אשר זקן מעטר את סנטרו ומגבעת גדולה מתנוססת על ראשו, ועוטה ארשת חסודה ומגלגל עיניים צדקניות - חרדיות כביכול, וביותר אין לנו מושוג במה "חטאה" תורתנו הקדושה, שאותם גידולי פרא, מתאחדים תחת דגלה, ועוד פועלים "בשמה" תוך שהם מצווחים בגרונם ומגלים את טלפיהם ברבים, כאותו בעל החי המאוס (חזיר) טהור אני !!! חרדי אני !!! וכאשר חושפים את מעלליהם, גניבותיהם, משחירים החילונים שונאי הדת, את שמה של כל היהדות החרדית, שאותם בודדים נאלחים נמנים על שורותיה, ובעטיים של אותם גנבים, החילוניים גם מניפים גרזן, ולועזים ובזים רחמנא ליצלן לכל הקדוש בישראל !!!


מה המסקנא:
הגיע הזמן! הגיע הזמן, שאותם חרדים, האגודאים ואנשי "השקפה" (דגל התורה) וכל החונים על דגלם, והאוחזים בדעותיהם הכוזבות, יודו בטעותם המרה. ויחדלו מלהנות מאותן מקורות פסולים וטרפים, כי הכל רואים ברורות, שדרך רשעים לא צלחה, וכל פרוטה ופרוטה שהם מוציאים וסוחטים מהחילונים שאינם מעוניינים כלל לשתף את החרדים בממונם, רק מגבירה את השנאה של החילונים ורק גורמת לגלים של משטמה כלפי כל הצבור החרדי.

ולכן הם קוראים, כלומר אנשי העדה החרדית? "סורו נא מאהלי הרשעים האלו, וחס וחלילה לכם מלשלוח ידכם ולהנות מכספי הציונים, כי בנפשכם הדבר" ...

דפים בנושא:


הערות:
* הכוונה כמובן למבקרת המדינה מרים בן פורת, ולא שושנה בן פורת.

מרים בן פורת הייתה מבקרת המדינה בין השנים 1988-1998, אהוד אולמרט ואורי לופליאנסקי כיהנו בעיריית ירושלים החל משנת 1993, כך שברור שכתבה זו נכתבה בין השנים 1993-1995 (סוף שנת הופעת עיתון "דבר" במתכונתו הרגילה). מאחר ונח זבולוני כתב בכתבה אחרת על דו"ח מבקרת המדינה בתאריך 18/5/1995, הינחתי שכתבה זו נכתבה בחודש מאי 1995.

הכתבה יועדה לעיתון "דבר" למדור "מה בירושלים" אך לא פורסמה.
- אלי זבולוני
Powered By Click for details


לא פורסם נשלחו לפרסום 1995
לחצו לפתיחת המסמך
לחצו לפתיחת המסמך
שימו לב: התמונות מוגנות בזכויות יוצרים, אין להעתיקם ללא ציון המקור ממנו נלקח הדף - לפרטים פנו לדף צרו קשר
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות