לדוגמא: הרב שך | "הרב שך"
חפשו

עוזי משולם תוקף מבית הכלא את יצחק רבין


מאת: נח זבולוני
פורסם: לא פורסם | נשלחו לפרסום - 00/07/1995
מיון מהיר:
קללות
פשקווילים
מאמר
נשלחו לפרסום
1995
1. עוזי משולם תוקף בעיתון "אוהלי יעקב" את ראש הממשלה על הסכמי אוסלו, ואת יוסף בורג ובנו על חטיפת ילדי יהודי תימן. 2. החרדים באים חשבון עם מחללי קברים - החרדים בירושלים מפרסמים על גורלם המר של הקשורים בחפירות ארכיאולוגיות ובבנייה על קברים ומזהירים את אלה שנותרו בחיים שיחדלו מדרכם הנלוזה.

עוזי משולם היושב מאחורי סורג ובריח מוציא "עיתון" ועורך אותו, מלא הכפשות על ראש הממשלה, אישי ציבור ולדבריו הכל נעשה ב "זהיר בהלכות לשון הרע על פי מרן "החפץ חיים" שידוע שהיה זהיר מאוד בהלכות לשון הרע ואף חיבר ספר בשם "שמירת הלשון".

שם ה "עתון" - "של עם ישראל" כפי שמשולם מכנה אותו, היוצא לאור ע"י עמותת "משכן אהלים" בראשון לציון. בגליון של חודש אייר - סיון הוא תוקף את ראש הממשלה ומאשים אותו "במה שלא עשו הערבים בארבעים שנה עשה רבין בשנתיים", זוהי הכותרת הראשית של הגליון. ואת זקן היהדות הדתית לאומית הד"ר יוסף בורג נ"י שלדעתו של משולם יש בכספת של ד"ר בורג שמות של כל הילדים התימנים "שנחטפו" ונמכרו לאימוץ והוא מכנה את ד"ר בורג בשם מנגלה. גם את בנו הח"כ אברהם בורג יו"ר הסוכנות היהודית מכנה "ממשיך בהשתקת מכירת הילדים התימנים".

יצויין כי התנא דמסייע לעוזי משולם בהתקפותיו על ראש הממשלה הוא לא אחר מאשר אורי מילשטיין, ולצורך זה הוא מביא את המאמר בשם "תיק רבין - איך תפס המיתוס". גם את מבקרת המדינה השופטת מרים בן פורת הוא מכנה בשם פושעת ההשתקה, ואת ראש "המוסד" לשעבר יעקב פרי - פושע ההשתקה. וכהנה וכהנה

החרדים באים חשבון עם מחללי קברים

החרדים
בירושלים המנהלים את המאבק נגד החפירות הארכיאולוגיות בארץ, פרסמו רשימה של ארכיאולוגים ובעלי פרוייקטים הקשורים לחפירות ארכיאולוגיות שנפלו חלל על מזבח מדע החפירות הארכיאולוגיות כעונש על העוון של "חיטוטי מתים" שעונשו חמור ביותר, ובהזדמנות זו הם מזהירים את החיים באזהרה חמורה שסופם וגורלם המר יהיה כגורל עמיתיהם המתים.

תחת הכותרת: "חרב נוקמת" מונים החרדים כרוכל את הארכיאולוגים והקשורים לחפירות הארכיאולוגיות, את המתים ולכל שם ושם הם מוסיפים את המלה: שר"י (שם רשעים ירקב) ואת המלה: ש"ט (שחיט טמיא - שפירושה שחיק עצמות מעין קללה - נ.ז.).

את הרשימה הם פותחים בראש וראשונה עם הארכיאולוג המנוח יגאל שילה שחפר בעיר דוד במורד הר הבית, שעורר בשעתו הפגנות סוערות מצד החרדים. יגאל שילה נפטר ממחלת סרטן בעצמותיו - כדברי החרדים. השני ברשימה אהרן קמפינסקי שביוזמתו נתבצעו עבודות החפירות בגבעה הצרפתית בירושלים, את אייל רגוניס סמנכ"ל החברה "אילן גת" ביפו, "אשר העם היהודי בארץ ובגולה נפשם הזדעזעה ממזימתן השפלה לעקור מאות ואלפי קברות אבותינו, ביפו, שהכביד ליבו בחוצפה אפילו כאשר נפגש עם הרבנים בעניין, דם ליבו לפתע כשהוא צעיר לימים והוא רק בן 37 ומת באופן טרגי כזה".

ומן המתים אל החיים" ארנסט יפה מנהל בנק לאומי לשעבר, אשר עמד איתן ולא היטה אוזן לקול דברי הרבנים בישראל, שצווחו לפניו הרף מלהמשיך בביצוע החפירות בטבריה בחמת שהיה שייך לבנק לאומי. ארנסט יפת זה לדברי החרדים קיבל את חלקו והיה צריך לברוח מארץ ישראל כגנב במחתרת וגם נשפט למאסר ממושך ובניו מאושפזים בבתי חולים לחולי נפש". כמו כן את סירל שטיין בעל הפרוייקט של ממילא בירושלים, אשר הסתיר פניו מלראות את העצמות שהושלכו כדומן על פני השדה, סירל שטיין זה יושב ובוכה במסתרים על מצבו הפיננסי ההולך ומתדרדר וכלה.

באזהרה החרדית נאמר עוד: "אש ירדה מן השמיים ונקם ופגע באלו אשר ההינו בזדון ליבם להרים את גרזנם על מקום קברות אבותינו קדמונינו, וכאן רואים כולם את ההשגחה הגלויה שיד אלקים פגעה במבצעים פשעים נוראים אלו".

דפים בנושא:


הערות: כתבה זו נכתבה באותו תאריך בו נכתבה הכתבה מכתב המצדיק פגיעה בשולמית אלוני ו- "מרשם" נגד לשון הרע מסיבה זו נבחר התאריך יולי 1995 כתאריך הכתבה.

הכתבה נועדה למדור "מה בירושלים" בעיתון "דבר" אך לא פורסמה.
- אלי זבולוני
Powered By Click for details


לא פורסם נשלחו לפרסום 1995
לחצו לפתיחת המסמך
לחצו לפתיחת המסמך
שימו לב: התמונות מוגנות בזכויות יוצרים, אין להעתיקם ללא ציון המקור ממנו נלקח הדף - לפרטים פנו לדף צרו קשר
 

ייזום והקמת האתר - אלי זבולוני - עולמות אפשריים בע"מ עולמות אפשריים בע"מ © 2010-2024 - עיצוב: סטודיו פיני חמו

© האתר ranaz.co.il והתוכן המצוי בו מוגנים בזכויות יוצרים. כל זכויות היוצרים על תוכן האתר שייכות לילדיו של נח זבולוני
כל התמונות באתר (אלא אם כן צוין אחרת) הן פרי יצירתו של אלי זבולוני בעל הזכויות בהם. אין לעשות בהן כל שימוש או לשנותן ללא הרשאה מפורשת מיוצר התמונות.
אין להעתיק, לשכפל, לחקות או לעשות כל שימוש בתוכן שבאתר ללא רשות בעלי הזכויות.
בקשות לשימוש בתוכן כלשהוא מהאתר יש לשלוח דרך דף צרו קשר.
הצהרת נגישות